«На Водохреще Бог не буде працювати для нас фільтром чи рятувальником» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.03 € 32.77
 «На Водохреще Бог не буде працювати для нас фільтром чи рятувальником»

Волинь-нова

«На Водохреще Бог не буде працювати для нас фільтром чи рятувальником»

Отець Георгій Коваленко не радить навіть на Богоявлення пити і набирати воду у водоймах

Не слід думати, що Бог буде працювати для нас фільтром з очищення води. Як, згідно з біблійною історією, людина стала причиною природніх катаклізмів, так і з екологічної точки зору саме людина і продукти її діяльності зробили непридатними для пиття майже всю воду у наших річках та озерах.

Варто дотримуватися правил зимового занурювання і заходити у воду лише у знайомих і спеціально облаштованих місцях. А якщо ви вирішите зігрітися не тільки святою водою, то робити це варто лише після, а не перед зануренням.

З цієї причини вже багато років я не раджу навіть на Богоявлення пити і набирати воду у водоймах. Богові для освячення варто приносити найкраще. І якщо ми п’ємо воду, купуючи її в супермаркетах, то там її варто брати і перед тим, як іти до храму.

Вже багато років я не раджу навіть на Богоявлення пити і набирати воду у водоймах.

А ще не варто думати, що Бог в цей день буде працювати рятувальником на воді. Тому варто дотримуватися правил зимового занурювання і заходити у воду лише у знайомих і спеціально облаштованих місцях.

А якщо ви вирішите зігрітися не тільки святою водою, то робити це варто лише після, а не перед зануренням. Так само варто самим попіклуватися про власне здоров’я, щоб не перемерзнути і не захворіти, повідомляє Православ'я в Україні