Білоруських вовків приманює на Волинь велика кількість дичини - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.44 € 33.53
Білоруських вовків приманює на Волинь велика кількість дичини

Волинь-нова

Білоруських вовків приманює на Волинь велика кількість дичини

Співробітники служби охорони Шацькому парку відстрелили двох вовків

Як повідомляє адміністрація Шацького НПП, під час патрулювання лісових масивів було знайдено нічні сліди вовка, трохи притрушені снігом. Про те, що сюди навідуються хижаки, відомо давно. Їхні сліди знаходили не раз, та й кількість косуль зменшується протягом зимових місяців.

Небезпека від цих хижаків надто велика, щоб легковажно ставитися до їх появи у наших лісах.

Після детального обстеження території швидко виявили, що вовк знаходиться в кварталі 27 відділі 29 Мельниківського лісництва. Не зволікаючи служба охорони парку провела відстріл, в результаті якого було добуто два вовки, самка двох років і самець трьох років.

Завдяки цьому в угіддях вдасться зберегти поголів’я диких свиней, козуль, зайців, бобрів та інших видів. Адже добова норма харчування одного дорослого сіроманця – 5-6 кг, річна – 1,5-2 тонн м’яса. Вовки зайшли сюди із сусідньої Білорусії, їх приманила велика кількість дичини.

Небезпека від цих хижаків надто велика, щоб легковажно ставитися до їх появи у наших лісах. Тому, силами лісової охорони, буде продовжуватися контроль за розповсюдженням хижаків на території Шацького національного природного парку.

Нагадаємо, на Рівненщині Скажений вовк ледь не загриз бабусю.