Курси НБУ $ 39.23 € 42.44
«Кардинали» зіграли в надрезультативну нічию з одеситами й вийшли у чвертьфінал Кубка України!

6:6 – у футзалі буває й таке!

«Епіцентр К-Авангард» (Одеса) – МФК «Кардинал-Рівне» (Рівне) – 6:6

Голи: Остапчук (11, 15, 17), Сандул (19), Зеленчук (29, 35) – Горпинич (6), Концеба (8), Фаренюк (13, 20, 31), Волянюк (25).

Кубок України з футзалу, 1/8 фіналу. Матч-відповідь. 20 січня 2018 року, Одеса. Спорткомплекс СКА.

Арбітри: Артем Духан (Луганськ), Юрій Кондратьєв (Київ). Третій арбітр – Євген Гордієнко (Одеса). Хронометрист: Олексій Діденко (Одеса). Спостерігач арбітражу: Роман Проць (Дрогобич).

Матч-відповідь 1/8 Кубка України з футзалу між МФК «Кардинал-Рівне» та одеським «Епіцентром К-Авангард» видався над результативним. Суперники «відвантажили» один-одному аж 12 мячів – проте так і не змогли виявити переможця!

Проте, рахунок 6:6 повністю влаштував якраз рівнян. Адже перший – домашній – матч вони виграли з рахунком 5:1.

Підопічні Сергія Піддубного в 1/8 Кубка України з футзалу!