Українка Юлія Журавок здобула «дерев’яну» медаль в індивідуальній гонці

Від третього місця відстала на півсекунди

В італійському Риднау завершилася жіноча індивідуальна гонка чемпіонату Європи з біатлону, в якій українки Юлія Журавок та Ірина Варвінець зайняли 4-5 місця, повідомляє УНІАН з посиланням на офіційний сайт змагань.

При цьому, Журавок відстала від росіянки Сливко, що завоювала бронзову медаль, всього на 0,5 секунди.

Переможницею гонки стала Хлое Шевальє з Франції, яка з одним промахом і додатковою хвилиною штрафу показала результат 46 хвилин 32,9 секунди.

Друге місце на рахунку італійки Алексії Руннгалдьдієр – 0 промахів, – 47,7 секунди відставання, третє – у Вікторії Сливко – 55,9 секунди відставання.

Журавок відстала від переможниці, відповідно, на 56,4 секунди, а Варвінець (з одним промахом), на 1 хвилину, 07,6 секунди.

Таким чином, якби не прикра осічка на останньому вогневому рубежі, наша спортсменка могла б претендувати на 2-е місце.

Ще одна українка Надія Бєлкіна посіла 19-е місце (2 промахи) – 4 хвилини 03,6 секунди відставання,Ольга Абрамова – 29-е – 5 промахів, 5 хвилин 24,0 секунди відставання, Яна Бондар – 46-я – 6 промахів, 6 хвилин, 30,8 секунди відставання, Марія Панфілова – 64-я - 6 промахів, 8 хвилин 10,7 секунди відставання.

Раніше сьогодні чоловіча збірна України провалила індивідуальну гонку.

Чемпіонат Європи з біатлону проходить в Ріднау з 24 по 28 січня.