Один з півтисячі найбагатших людей світу зустрівся з рівненськими бізнесменами - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.93 € 33.28
Один з півтисячі найбагатших людей світу зустрівся з рівненськими бізнесменами

Рівне вечірнє

Один з півтисячі найбагатших людей світу зустрівся з рівненськими бізнесменами

Сергій Тарута, який, за оцінкою «Форбс», входить до 500 найбільших багатіїв планети, на зустрічі із рівненським підприємцями та науковцями зазначив, що потрібно передати більше повноважень на місця, щоб був привабливий інвестицій клімат

Пан Тарута навів у приклад Туреччину, де інвесторам створюють комфортні умови, аби тільки вони вкладали кошти у розвиток країни. За словами нардепа, в Україні потрібно передати більше повноважень на місця, аби регіони боролися за інвесторів і самі мали змогу створювати для них сприятливі умови, інформує «Рівне вечірнє»

Ми маємо погану традицію, коли влада допомагає бізнесу таємно, кулуарно. Потрібно зробити підтримку відкритою.

Також, відповідаючи на запитання рівненського девелопера Олега Каштана, чи потрібен Україні закон про лобіювання, Сергій Тарута зазначив, що країні потрібні чіткі правила гри, як у країнах Заходу.

Ми маємо погану традицію, додав п.Тарута, коли влада допомагає бізнесу таємно, кулуарно. Потрібно зробити підтримку відкритою. Навів у приклад Цукерберга, засновника Facebook, який не приховує, що є прихильником республіканців.