Львівський професор файно «віджнивував» під час зимової сесії – зібрав зі студентів 100 тисяч хабарів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.06 € 33.81
Львівський професор файно «віджнивував» під час зимової сесії – зібрав зі студентів 100 тисяч хабарів

Волинь-нова

Львівський професор файно «віджнивував» під час зимової сесії – зібрав зі студентів 100 тисяч хабарів

Завкафедри міг «організувати» вдале складання заліку, іспиту, захист курсової чи дипломної…

Затримали завідувача кафедри Львівського аграрного університету.за одержання хабара, повідомили в прес-службі Національної поліції України, інформує Gazeta.ua.

«Затримали під час одержання від студентів. Правоохоронці вилучили 3 тис. гривень і 400 доларів США неправомірної вигоди. Задокументували отримання вченим хабарів на загальну суму майже 100 тис. гривень», – йдеться в повідомленні.

Зловмиснику загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

«Подяку» викладач отримав за сприяння у складанні іспитів, захисті дипломних, курсових та інших робіт.

Відкрили кримінальне провадження за прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою. Зловмиснику загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.