Бйорндален таки їде у Пхьончхан – як тренер Домрачевої - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.53
Бйорндален таки їде у Пхьончхан – як тренер Домрачевої

УНІАН

Бйорндален таки їде у Пхьончхан – як тренер Домрачевої

Восьмиразовий олімпійський чемпіон допомагатиме дружині-білорусці – триразовій олімпійській чемпіонці

Норвезький біатлоніст Уле-Ейнар Бйорндален поїде на Олімпіаду в Пхьонхчан в якості тренера збірної Білорусі. Про це повідомляє tut.by з посиланням на прес-службу Білоруської федерації біатлону, інформує УНІАН.

«Вже можна офіційно говорити, що Уле-Ейнар Бйорндален відправиться на Олімпіаду в якості тренера національної збірної Білорусі. Функціонал буде визначений трохи пізніше», — наводить видання коментар представника прес-служби БФБ.

Вже можна офіційно говорити, що Уле-Ейнар Бйорндален відправиться на Олімпіаду в якості тренера національної збірної Білорусі.

Як відомо, 15 січня стало відомо, що «Король біатлону» 43-річний (а тепер вже 44-річний) Бйорндален не потрапив до підсумкового складу збірної Норвегії на Олімпіаду в Пхьончхані. Він не зумів виконати вимоги відбору, і тренери національної команди віддали перевагу спортсменам, що показали більш високі результати по ходу нинішнього сезону.

Ігри-2018 могли б стати для Бйорндалена сьомими в кар'єрі. Сам спортсмен визнав, що не заслужив місця у складі збірної.

Бьорндален — восьмиразовий олімпійський чемпіон і 20-разовий чемпіон світу — одружений на білоруській біатлоністці Дар'ї Домрачовій.

Вона успішно кваліфікувалася на Ігри-2018 і висловлювала надію, що чоловік зможе поїхати в Пхьончхан і підтримати її.