На Олімпійських іграх буде 33 українці - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.53
На Олімпійських іграх буде 33 українці

http://pro2018god.com

На Олімпійських іграх буде 33 українці

Саме стільки спорстменів отримали ліцензії для виступів у 9-ти видах спорту

33 атлети представлятимуть Україну на XXIІI зимових Олімпійських іграх в Пхьончхані (Південна Корея). Саме стільки спортсменів виконали умови кваліфікаційного відбору міжнародних федерацій з зимових видів спорту, виборовши відповідні ліцензії, і увійшли до заявки Олімпійської збірної України, яку затвердив МОК і Оргкомітет Ігор-2018. Про це з посиланням на прес-службу НОК України повідомляє УНІАН.

Протягом 2016-2018 років спортсмени брали участь у ліцензійних змаганнях, здобуваючи необхідні бали до загального рейтингу

Наші олімпійці змагатимуться на Олімпіаді у 9-ти з 15 видів спорту, а саме: у біатлоні (11 спортсменів), фігурному катанні (4 спортсмени), санному спорті (6 спортсменів), фристайлі (3 спортсмени), лижних гонках (4 спортсмени), гірськолижному спорті (2 спортсмени), сноубордингу (1 спортсмен), скелетоні (1 спортсмен) і лижному двоборстві (1 спортсмен).

Процедура формування складу збірної була наступною. Протягом 2016-2018 років спортсмени брали участь у ліцензійних змаганнях, здобуваючи необхідні бали до загального рейтингу. За підсумками ліцензійного відбору наприкінці січня міжнародні федерації підвели підсумковий рейтинг, відповідно до якого були визначені квоти спортсменів для країн. Після цього тривало підтвердження Національними олімпійськими комітетами здобутих квот і можливий перерозподіл ліцензій міжнародними федераціями з видів спорту іншим НОКам. Склад команди затверджено Виконкомом Національного олімпійського комітету України за пропозиціями національних федерацій та після детального розгляду робочої групи з підготовки до Олімпійських ігор. З поіменним списком спортсменів можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, що ХХІІI зимові Олімпійські ігри відбудуться у Пхьончхані з 9-го по 25 лютого 2018 року.