Розпочався відбір національної команди на участь в «Іграх нескорених — 2018» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.91 € 33.15
Розпочався відбір національної команди на участь в «Іграх нескорених — 2018»

Вголос

Розпочався відбір національної команди на участь в «Іграх нескорених — 2018»

Минулоріч наша збірна показала гідні результати

Як повідомляє в середу прес-служба Державної прикордонної служби України, відбір у склад національної збірної розпочинається з прийому заявок на відкриті спортивні тести, який триватиме до 25 лютого. Про це розповідає Interfax-Україна.

«Цього року 15 членів збірної візьмуть участь у міжнародних змаганнях у Сіднеї», - йдеться в повідомленні. Нагадаємо, що в 2017 році збірна України на «Іграх нескорених», які відбувалися в Канаді, завоювала 14 медалей - 8 золотих, 4 срібні та 2 бронзові.

 Нагадаємо, що в 2017 році збірна України на «Іграх нескорених», які відбувалися в Канаді, завоювала 14 медалей - 8 золотих, 4 срібні та 2 бронзові

Україна в 2017 році вперше здобула право взяти участь в «Іграх нескорених» як учасник багатьох військових навчань, миротворчих операцій під егідою ООН, а також як країна, військовослужбовці якої мають бойовий досвід під час виконання завдань у рамках АТО. У 2017 році 15 українських спортсменів змагалися в таких видах спорту, як атлетика, пауерліфтинг, плавання, стрільба з лука, веслування на тренажерах і велоспорт на шосе.

«Ігри нескорених» (Invictus Games) - міжнародні спортивні змагання в параолімпійському стилі, засновані принцом Уельським Гаррі в 2014 році. У змаганнях беруть участь військовослужбовці та ветерани з обмеженими фізичними можливостями, яких вони дістали під час виконання службових обов'язків.