Володимирчанку обрали заступницею голови Союзу українок - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.91 € 33.15
Володимирчанку обрали заступницею голови Союзу українок

Слово правди

Володимирчанку обрали заступницею голови Союзу українок

У столиці пройшов восьмий з’їзд громадського об’єднання, приурочений 100-річчю організації

Як повідомляє володимирська газета «Слово правди», очільниця володимир-волинських союзянок Віра Чайковська-Тарликова й устилужанка Ористлава Сидорчук взяли участь у роботі восьмого з’їзду Всеукраїнської громадської організації Союз Українок.

З’їзд, приурочений 100-річчю організації, був звітно-виборним і відбувався у столиці України. Крім союзянок з усіх куточків України, прибули на нього й делегатки з Донецька та окупованого Криму. Високу оцінку роботі найчисельнішої і найдавнішої в Україні жіночої організації дала екс-депутат Верховної Ради, почесна голова Союзу українок Лілія Григорович.

Віра Чайковська-Тарликова стала першою волинянкою біля керма Союзу українок.

Головою ВГО Союз українок одноголосно обрано головного лікаря Львівського обласного дитячого психо-неврологічного диспансеру Ореславу Хомик, для якої ця каденція буде вже другою. Її заступником обрана Віра Чайковська-Тарликова, котра успішно відзвітувалася про діяльність ревізійної комісії, яку очолювала останні роки. Вона стала першою волинянкою біля керма Союзу українок.

За активну діяльність і жертовність Благословенною Грамотою від Патріарха Київського та всієї Руси-України Філарета та Подякою від Архиєрея і Митрополита Львівського УГКЦ Ігора Возняка нагороджена Ористлава Сидорчук.

За активну діяльність і жертовність Благословенною Грамотою від Патріарха Київського та всієї Руси-України Філарета та Подякою від Архиєрея і Митрополита Львівського УГКЦ Ігора Возняка нагороджена Ористлава Сидорчук. Наші землячки презентували посестрам святковий, заквітчаний калиною і тризубом коровай, спечений головою устилузького жіночого осередку Ніною Гук.