Погода: на Ксенії морозець пощіпає щічки (Карти гідрометеоцентру і пісня) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.91 € 33.15
Погода: на Ксенії морозець пощіпає щічки (Карти гідрометеоцентру і пісня)

Прогноз погоди на 6 лютого.

Карта – Український гідрометеоцентр.

Волинь-нова

Погода: на Ксенії морозець пощіпає щічки (Карти гідрометеоцентру і пісня)

За прогнозом чергового інженера-синоптика Волинського обласного гідрометеоцентру Світлани Гончаренко, 6 лютого, буде хмарно, без істотних опадів

На дорогах ожеледиця. Видимість – 1 – 2 км. Вітер південно-західний, 5 – 10 метрів за секунду. Температура повітря по області вдень – від 2 до 7 градусів морозу.

За багаторічними спостереженнями, найтепліше 6 лютого було у 1990-у році – плюс 10,1 градуса, найхолодніше – у 1996-му і 2006-му роках – мінус 21,9 градуса.

Такою буде погода сьогодні на Волині.
Такою буде погода сьогодні на Волині.

Найтепліше 6 лютого було у 1990-у році – плюс 10,1 градуса, найхолодніше – у 1996-му і 2006-му роках – мінус 21,9 градуса.

Народний прогноз погоди:

6 лютого вшановується пам’ять преподобної Ксенії. Цей день вважали переломом зими, і за ним прогнозували погоду на майбутню весну: «Яка Ксенія – така й весна». «Якщо на Ксенію хороша погода – весна буде красна (хороша)». Наші пращури говорили: «На півзимницю дорогу перемітає – корм підмітає». Це означало, що зима затримається, і домашні тварини з’їдять всі заготовлені для них запаси.

Прогноз погоди на завтра:

7 лютого буде хмарно, без істотних опадів. На дорогах ожеледиця. Видимість – 1 – 2 км. Вітер південно-східний, 5 – 10 метрів за секунду. Температура повітря по області: вночі – 11 –16 градусів морозу, вдень – 2 – 7 градусів морозу.

 

Джерело: Джерела: Український гідрометеоцентр, Волинський гідрометеоцентр, Sinoptik.ua.