Залякування дітей у школі: як з цим боротися? - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.06 € 33.81
Залякування дітей  у школі: як з цим боротися?

Фото із мережі інтернет

Залякування дітей у школі: як з цим боротися?

В рамках співпраці Волинського осередку ВГО людей з інвалідністю по зору «Генерація успішної дії» спільно із управлінням забезпечення прав людини Національної поліції України, Патрульної поліції м. Луцька та молодіжного центру Волині для незрячих і слабкозорих вихованців Крупівського НРЦ, відбувся тренінг «Моя безпека у правовому колі: профілактика булінгу в школі»

Під час заходу учнів Крупівського НРЦ було ознайомлено із поняттям, формами та структурою булінгу (насильство, жорстокість щодо дитини); почуттям емпатії та переживанням того, хто зазнає насильства, вчили шукати шляхи виходу зі складної ситуації; а також розповіли про навики відповідальної та безпечної поведінки.

Від патрульної поліцейської Ірини Чиж учні школи дізналися, як можна себе захисти та яку відповідальність нестиме правопорушник.

Під час заходу учнів Крупівського НРЦ було ознайомлено із поняттям, формами та структурою булінгу, переживанням того, хто зазнає насильства, вчили шукати шляхи виходу зі складної ситуації.

– Працювати з ними було легко, вони відкриті до нової інформації, спілкування, комунікабельні та щирі, – розповіла аспірантка СНУ імені Лесі Українки Світлана Мілінчук, яка проводила тренінг.

Організували захід управління забезпечення прав людини Національної поліції України, молодіжний центр Волині, Волинський осередок ВГО людей з інвалідністю по зору «Генерація успішної дії».

Довідково.

Тренінг в рамках проекту «Моя безпека з правовому колі: профілактика булінгу в школі» реалізується в рамках програми «Поліція та Спільнота» (ПОЛіС). Проект  має на меті вибудувати довіру та плідну співпрацю між поліцією та тими, для кого вона працює і кого захищає і спрямований на покращення діалогу, побудову довіри між патрульною поліцією та громадськості.