На Ковельщині земельну ділянку вартістю понад 11 млн гривень повернуть державі - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.53
На Ковельщині земельну ділянку вартістю понад 11 млн гривень повернуть державі

sobitie.com.ua

На Ковельщині земельну ділянку вартістю понад 11 млн гривень повернуть державі

Господарським судом Волинської області 14.02.2018 постановлено рішення, яким задоволено у повному обсязі позовну заяву першого заступника керівника Ковельської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Зеленської сільської ради до ФГ «Ковчег» про розірвання договору оренди землі та зобов‘язання повернути земельну ділянку, площею 5,8317 га та вартістю 11,7 млн. гривень

Як повідомляє прес-служба прокуратури Волинської області, підставами для пред‘явлення позову прокурором слугувало невиконання  орендарем умов договору оренди земельної ділянки, що знаходиться у межах Зеленської сільської ради.

ФГ «Ковчег» систематично не сплачував орендної плати за землю, внаслідок чого утворилась заборгованість на загальну суму понад 36 тисяч гривень.

Зокрема, ФГ «Ковчег» систематично не сплачував орендної плати за землю, внаслідок чого утворилась заборгованість на загальну суму понад 36 тисяч гривень.

Таким чином, повернення вказаної ділянки її власнику – Зеленській сільській раді - надасть можливість у подальшому передати її в оренду добросовісному орендарю та збільшити наповнення відповідного бюджету.