Спортсмен отримав не лише омріяну золоту медаль, але й гроші - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.53
Спортсмен отримав не лише омріяну золоту медаль, але й гроші

Перше олімпійське золото України!

Перше олімпійське золото України!

Interfax-Україна

Спортсмен отримав не лише омріяну золоту медаль, але й гроші

Мінспорту розпорядився виплатити олімпійському чемпіону з фристайлу Абраменку держнагорду в сумі $125 тисяч

Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов повідомив про підписання наказу щодо виплату винагороди українському спортсмену Олександру Абраменку, який виборов золоту медаль з фрістайлу на XXIII Зимових Олімпійських іграх у Пхьончхані. Про це розповідає Interfax-Україна.

«За моїм дорученням в Мінспорту видано наказ про виплату Олімпійському чемпіону з фристайлу Олександру Абраменку державної винагороди в 125 тис. дол. США у грн за курсом НБУ. Кошти будуть оперативно виплачені спортсмену на картку. Спасибі за перемогу для України у Пхьончхані», - написав міністр на своїй сторінці в мікроблозі «Твіттер» у вівторок.

Спасибі за перемогу для України у Пхьончхані

Як повідомлялося 18 лютого 2018 року українець Олександр Абраменко здобув золоту медаль на XXIII зимових Олімпійських іграх у Пхьончхані з фристайлу. Це перша медаль України на Олімпіаді в Пхьончхані. Крім того, А. Абраменко став першим чоловіком, який виграв золоту медаль на Зимових Олімпійських іграх за всю історію незалежної України.

Українсько-російський бізнесмен Павло Фукс заявив, що вирішив особистим коштом профінансувати виплату додаткових $50 тис. призових коштів за олімпійське золото, $25 тис. - за срібло, $15 тис. - за бронзу. «Згідно з анонсованою раніше програмою мотивації для спортсменів, які виступають за Україну в Пхьончхані, Олександр Абраменко та його тренер Енвер Аблаєв отримають від мене по $50 тис. кожен. Пишаюся разом з усією Україною!» - написав бізнесмен у своєму блозі в Telegramm.