Рівненські патрульні врятували трьох рибалок, які провалилися під кригу на Басовому Куті - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.84 € 31.41
Рівненські патрульні врятували трьох рибалок, які провалилися під кригу на Басовому Куті

Героїзм правоохоронців урятував людські життя.

verge.zp.ua

Рівненські патрульні врятували трьох рибалок, які провалилися під кригу на Басовому Куті

Одного з них дістали вже у непритомному стані

Близько 10-ї ранку на лінію 102 надійшов виклик про те, що на вулиці Басівкутський чоловік провалився під кригу і не може вибратись з води, повідомляє Патрульна поліція Рівненської області.

Коли патрульні прибули на місце події, то виявили одразу трьох людей, які перебували під водою та кричали про допомогу.

Коли патрульні прибули на місце події, то виявили одразу трьох людей, які перебували під водою та кричали про допомогу. Не роздумуючи ні хвилини інспектор Володимир Павлюк кинувся витягати потерпілого. Він підповз по кризі до першого чоловіка, витягнув його і передав людям на берег.

Тим часом, на місце події прибули рятувальники і з допомогою шнура патрульний з працівником МНС витягнув з води другого рибалку. Третього потерпілого рятувала бригада МНС за допомогою човна та рятувального кола. Чоловіка дістали вже у непритомному стані. У крижаній воді чоловіки перебували близько півгодини.

Врятованих одразу накрили теплими ковдрами та передали працівникам швидкої медичної допомоги. Двох чоловіків доставили до лікарні, а одного, після медогляду, завезли додому.