Діти з волинського села виграли 400 тисяч доларів і будуть навчатись у США - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.71 € 31.53
Діти з волинського села виграли 400 тисяч доларів і будуть навчатись у США

Навчатимуться Таня та Андрій у штаті Коннектикут за 120 кілометрів від Нью-Йорка

Фото: https://www.0332.ua/

Волинь-нова

Діти з волинського села виграли 400 тисяч доларів і будуть навчатись у США

Мова про Андрія та Тетяну Торчило із Старої Лішні Іваничівського району

Про це у Фесбуці повідомив їхній дядько Андрій Герус, інформує 0332.ua.

Подаємо допис Андрія Геруса і вітаємо наших талановитих земляків з таким успіхом: «Я вже якось писав, що є у мене сестра вчителька, іі чоловік - шахтар. Живуть в селі Стара Лішня Волинської області.

У них троє дітей: Сашку 2 роки, Андрій - 15 років, Таня 17 років. У цих старших регулярно якісь місця на обласних та республіканських олімпіадах.

Разом виграли стипендій на 432 тис дол. Це десь 180 років зарплати мами-вчительки і 120 років зарплати тата-шахтаря (якщо нічого не їсти).

Але головні новини року прийшли у суботу. Андрій і Таня, брали участь у програмі Ukraine Global Scholars, де дітей вчать вигравати стипендії на хорошу (і тому дорогу) освіту у США.

Таня виграла стипендію на 146 тис доларів, а Андрій на 206 тис доларів на школу + ще 80 тис на майбутній університет.

Разом виграли стипендій на 432 тис дол. Це десь 180 років зарплати мами-вчительки і 120 років зарплати тата-шахтаря (якщо нічого не їсти).

Випереджаючи питання - забрати грошима не можна, я питав.)

Коротше, наступні декілька років Таня і Андрій проведуть у штаті Коннектикут, 120 кілометрів вище Нью-Йорку.

Цього року у програмі UGS стипендії виграли 13 дітей із 14-ти, але ще одна дівчинка знаходиться в листах-очікуваннях декількох шкіл. За 3 роки бюджет програми склав 40 тис дол, а діти виграли стипендій на 6 млн дол. Неймовірна ефективність проекту заснованого на ентузіазмі декількох людей Julia Lemesh, Misha Lemesh , Yuliya Sychikova і ко.

Зараз UGS збирає кошти на цьогорічну програму. Допоможіть українським дітям отримати класне навчання у США. https://gofunded.org/campaigns/ugs/

Ось така вона Американська мрія? Із Старої Лішні - в Коннектикут)».