Йти навряд чи міг, а їхати - їхав...
У Львові злапали п’яного як чіп водія маршрутки
Вміст алкоголю в крові чолов’яги в 12 разів перевищував норму
Патрульні Львова склали протокол за керування у стані алкогольного сп’яніння на водія 116 маршрутки, яка курсує за маршрутом АС-5 Львів-Пустомити, інформує Новое время.
Очевидці викликали поліцейських через те, що маршрутка їхала по вулиці Стрийській, створюючи перешкоди для інших автомобілів.
Очевидці викликали поліцейських через те, що маршрутка їхала по вулиці Стрийській, створюючи перешкоди для інших автомобілів.
Інспектори виявили автобус марки БАЗ, у салоні пасажирів не було.
Через те, що 39-річний водій виявляв ознаки сп’яніння, йому запропонували пройти тест на драгері. У присутності свідків він пройшов перевірку. Виявилось, що в крові водія було 2,49 проміле, а це більш ніж у 12 разів перевищує норму (0,2 проміле).
Інспектори викликали представника перевізника, аби забрали транспортний засіб. Щодо водія склали протокол за п’яне водіння.
Правоохоронці відзначили, що це вже вдруге цього року патрульні оформляють протокол за нетверезе керування на водія маршрутки.