Курси НБУ $ 43.89 € 51.77
З палицями в руках: жінки показали, як треба охороняти село

Жінки патрулюють село, щоб не крали.

«Gazeta.ua»

З палицями в руках: жінки показали, як треба охороняти село

Село Лучки Кобеляцького району на Полтавщині охороняють тільки жінки. Кожну ніч контролюють в'їзд у село

«Патрулювати виходять по троє. Замість зброї – палиці і рішучий настрій. Кажуть, цього достатньо, щоб жоден чужинець не потрапив у село непоміченим. Зустрічаються на автобусній зупинці. Тут перевіряють всі автомобілі, які в'їжджають у село», - йдеться в повідомленні «Gazeta.ua».

Патрулювати почали 3 роки тому, після того, як із села викрали корів. Спочатку виходили місцеві чоловіки. Але коли під час жнив не встигали – охороняти порядок взялися дами.

Патрулювати почали 3 роки тому, після того, як із села викрали корів.

«Патрульних у селі поважають. Їм зобов'язані своїм спокоєм. Адже до найближчого поліцейського відділку 16 кілометрів. Таких у нас злочинів, навіть по селу десь хтось вкрав, немає», - розповіла Наталія Камінська, сільський голова.

З наступного року в Лучках повинні встановити ще й камери відеоспостереження.

Telegram Channel