Курси НБУ $ 36.57 € 37.42
На Волині митник «спокусився» на 220 доларів і 1300 гривень

І ці гроші були варті такого ризику?

Фото прес-служби прокуратури Волині.

На Волині митник «спокусився» на 220 доларів і 1300 гривень

Неправомірну вигоду одержав за не створення перешкод у ввезенні на митну територію України легкових автомобілів на іноземній реєстрації

У результаті спільно спланованих прокуратурою Волинської області та обласним Управлінням СБУ слідчих (розшукових) дій, в тому числі негласного характеру, викрито на гарячому, під час чергового одержання неправомірної вигоди в розмірі 1300 гривень та 220 доларів США, головного державного інспектора митної служби на митному посту «Устилуг» Волинської митниці ДФС.

«Вас затримано!» Фото прес-служби прокуратури Волині.
«Вас затримано!» Фото прес-служби прокуратури Волині.

Неправомірну вигоду митник одержав за не створення перешкод у ввезенні на митну територію України легкових автомобілів на іноземній реєстрації.

Намагався налагодити механізм системного одержання неправомірної вигоди від осіб, які переміщують до України автомобілі на так званих «євробляхах».

Останній намагався налагодити механізм системного одержання неправомірної вигоди від осіб, які переміщують до України автомобілі на так званих «євробляхах».

Ціна ганьби. Фото прес-служби прокуратури Волині.
Ціна ганьби. Фото прес-служби прокуратури Волині.

 Загалом вдалось зафіксувати чотири епізоди незаконного збагачення посадовця митного органу.

Разом із тим, проводяться слідчі (розшукові) дії щодо інших службових осіб митної та прикордонної служб, які за даними матеріалів слідства можуть бути причетні до вимагання та одержання неправомірної вигоди від водіїв автомобілів з реєстраційними номерами країн Європи.

​Наразі в указаному кримінальному провадженні слідчими органу безпеки провадяться першочергові слідчі (розшукові) дії, по завершенню яких вирішуватиметься питання повідомлення особам про підозру у вчиненні злочину та обрання запобіжного заходу.

Наталія МУРАХЕВИЧ, прес-секретар прокурора Волині.

Telegram Channel