Рамка, що символізує об'єднання двох світів: сцени й життя.
У Луцьку відбулася театрально-музейна зустріч майстрів і любителів театру
Впродовж місяця у Волинському краєзнавчому музеї проводилися заходи у рамках проекту «Театр і Майстер»
Як підсумок музейники влаштували зустріч любителів театру з професіоналами.
Про те, як твориться сучасна вистава, як готуються театральні костюми, оформляється сцена, розповіли ті, котрі цим займаються у Волинському академічному музично-драматичному театрі ім. Т. Шевченка – головний художник Богдана Бочкай і художник-модельєр, завідувач декоративно-бутафорським цехом Василь Бочкай. Вони передали в музей раритетні ескізи художниці Лесі Каспрук, а також унікальний капелюшок її роботи, в якому 40 років тому грала свої перші вистави народна артистка України Людмила Приходько.
Ведуча й ініціатор музейно-театрального заходу Євгенія Ковальчук продемонструвала світлинами цікаві миті й заходи, які протягом місяця відбулися в музеї. Це і зустрічі з акторами театрів, художниками, й літературні посиденьки з Володимиром Лисом і Надією Гуменюк.
Вихованці творчої студії Наталії Журавльової БО «Творчість заради життя» представили уривки з вистави «Щоденник ельфа» за книгою Наталки Малевич та залучали глядачів до діалогу на соціальні теми. Студія діє вже 5 років і виховує справжніх акторів, які забажали відвідати театральну виставку, та ще й сфотографувалися з народною артисткою України Людмилою Приходько, а ще - отримали аплодисменти за власні акторські вміння.
Учасники зустрічі мали змогу обговорити проблеми культурного простору за чашкою запашного чаю-кави, а на згадку зробили спільне фото в особливій рамі, що символізує зустріч театру й театрала, сцени й реального життя.
Пані Євгенія Ковальчук: Життя старовинних речей продовжується в музеї.
Юні актори студії Марини Журавльової "Творчість заради життя"
Костюми художниці Леся Каспрук
