Курси НБУ $ 41.40 € 48.27
На Волині зареєстровано нові спалахи кору

З початку року кількість хворих кором в області досягла 912 осіб.

Dave Haygarth/Flickr

На Волині зареєстровано нові спалахи кору

За оперативними даними обласного лабораторного центру МОЗ, за період із 2 по 8 червня 2018 року захворіло 90 волинян, що на 11% більше, ніж минулого тижня, коли в медичні заклади звернулась 81 особа

Найбільша кількість потерпілих у Ковелі – 28 осіб. Значний ріст захворюваності відбувся в Ратнівському районі, де за останній тиждень занедужало 16 осіб, у м. Нововолинську, де захворіло 10 осіб, в Луцькому районі – 8.

Найвищий ризик поширення інфекції серед не щеплених, таких виявилось 72% від усіх постраждалих.

За 7 днів за медичною допомогою звернулось 69 дітей віком до 17 років, в тому числі 5 немовлят. Найбільш ураженою виявились вікова група 5 – 9 років (39% від усіх хворих дітей). Кір не щадить і дорослих —занедужала 21 особа.

Найвищий ризик поширення інфекції серед не щеплених, таких виявилось 72% від усіх постраждалих. У порівнянні з минулим тижнем кількість осіб, котрі потребували стаціонарного лікування збільшилась у понад 2 рази – 51 особа проти 19.

За цей період зареєстровано 2 нових спалахи кору в побуті: у Ковелі та в селі Новосілки Володимир-Волинського району. Основна причина – відсутність щеплень. Із 9 хворих із цих вогнищ, а це 2 багатодітні сім’ї, жоден не був щеплений.

З початку року в Україні захворіло понад 19 тисяч осіб, від ускладнень кору померло 11 людей: 7 дітей та 4 дорослих.

Telegram Channel