Найбільша луцька амбулаторія прийняла перших пацієнтів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.17 € 30.69
Найбільша луцька амбулаторія прийняла перших пацієнтів

Приміщення збудували у далекому 1958 році.

Фото: Олександра ДУРМАНЕНКА.

Найбільша луцька амбулаторія прийняла перших пацієнтів

Відтепер мешканці Вересневого зможуть отримувати медичну допомогу в комфортних умовах

Приміщення амбулаторії у найвіддаленішому мікрорайоні Луцька було збудоване ще у 1958 році. За час експлуатації воно практично зруйнувалося і перебувати у ньому пацієнтам і медикам було некомфортно і небезпечно — дах протікав, стіни їв грибок. «Тож було ухвалено рішення провести капітальний ремонт», - розповідала, проводячи екскурсію оновленою амбулаторією загальної практики-сімейної медицини №3 головний лікар Луцького центру первинної медико-санітарної допомоги № 1 Лідія Кривдік.

Урочиста мить відкриття.

 Для завершення робіт, придбання медичного та господарського обладнання, облаштування території у цьому році виділили ще більше 10 мільйонів гривень.

Перший етап реконструкції розпочали восени минулого року. На цю мету з бюджету міста виділили 3 мільйони гривень. Для завершення робіт, придбання медичного та господарського обладнання, облаштування території у цьому році виділили ще більше 10 мільйонів гривень. Присутній на відкритті закладу радник луцького міського голови Ігор Поліщук, наголосивши на його важливості для найвіддаленішого мікрорайону, де проживає більше 5 тисяч осіб, повідомив, що відкриття стало можливим завдяки ініціативі депутата Бориса Смаля та активних мешканців. Вони неодноразово зверталися з проханням відремонтувати амбулаторію і контролювали якість робіт.

В амбулаторії функціонуватиме денний стаціонар.

За короткий час ПАТ «Луцьксантехмонтаж № 536» завершив реконструкцію. Усі роботи провели високоякісно. Тож виконувач повноважень міського голови, секретар Луцькради Григорій Пустовіт та радник Ігор Поліщук, оглянувши приміщення, залишилися задоволені.

Обладнання кабінетів - на найвищому рівні.

Слід зазначити, що відтепер до амбулаторії можуть звертатися не лише мешканці Вересневого, а й сіл Полонка, Гірка Полонка та інших. Їм вже не потрібно їхати до районної лікарні, розміщеної у Липинах, щоб отримати медичну допомогу. В амбулаторії функціонуватиме денний стаціонар, фізіотерапевтичний кабінет, працюватимуть лікарі різного профілю. На першому поверсі приміщення функціонуватиме й аптечний пункт, де хворі зможуть придбати лікарські засоби.