За невчасно подану декларацію поліцейський заплатить штраф і буде звільнений - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.25 € 30.68
За невчасно подану декларацію поліцейський заплатить штраф і буде звільнений

Через зволікання патрульний втратив роботу.

УНІАН

За невчасно подану декларацію поліцейський заплатить штраф і буде звільнений

Апеляційний суд Волинської області, дослухавшись до доводів прокурорів, залишив без змін постанову Луцького міськрайонного суду, якою до відповідальності за адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, притягнуто поліцейського роти №2 батальйону Управління патрульної поліції у Волинській області

Правоохоронець, всупереч вимогам Закону України «Про запобігання корупції», несвоєчасно без поважних причин подав декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Патрульному призначено покарання у вигляді штрафу в розмірі 850 гривень зі сплатою судового збору понад 300 гривень.

Його було визнано винним у порушенні вимог фінансового контролю (адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення) та призначено покарання у вигляді штрафу в розмірі 850 гривень зі сплатою судового збору понад 300 гривень.

Не погодившись з рішенням суду першої інстанції, поліцейський оскаржив його в апеляційному порядку, проте апеляційний суд залишив рішення Луцького міськрайонного суду в силі.

Рішення апеляційного суду набрало законної сили і оскарженню не підлягає, відтак правоохоронець не лише заплатить штраф, але і буде звільнений із органів патрульної поліції.

Джерело: Прес-служба прокуратури області