Поліція розшукує шахраїв, які видурили у волинян понад 30 тисяч гривень - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.75 € 31.49
Поліція розшукує шахраїв, які видурили у волинян понад 30 тисяч гривень

Вирішується питання про відкриття кримінальних проваджень.

Pixabay

Поліція розшукує шахраїв, які видурили у волинян понад 30 тисяч гривень

До Луцького відділу та відділення поліції за минулу добу звернулося пятеро волинян із заявами про шахрайства. За фактами заволодіння чужим майном шляхом обману вирішується питання щодо відкриття кримінальних проваджень

Учора до Луцького районного відділення поліції звернулася 33-річна мешканка району із заявою про те, що під приводом здачі житла на озері Світязь, яке вона бронювала  через один із Інтернет-ресурсів, заволоділи її грошима в сумі 1 тисяча гривень. Гроші жінка перерахувала  через термінал  самообслуговування на банківський рахунок.

Ще одне повідомлення надійшло від 40-річної жительки району про те, що 31 червня  невстановлена особа, назвавшись працівником компанії автомобільної кампанії повідомила про виграш автомобіля «Hundasi Elantra», і шахрайським шляхом, під приводом оформлення необхідних документів для одержання транспортного засобу, заволоділа  понад 13 тисяч гривень. Гроші потерпіла перерахувала через термінал самообслуговування на банківський рахунок.

20-річного лучанина ошукали шахраї та заволоділи 20 тисяч гривень під приводом продажу мотоцикла через мережу Інтренет.

Окрім  того, минулої доби до Луцького відділу поліції надійшло три заяви про шахрайства. Так, 52-річний лучанин повідомив, що 11 липня  близько по 9 годині невідома особа, шахрайським шляхом, під приводом продажу дизельного пального заволоділа його грошима в сумі 3,9 тисячі гривень. Гроші перерахував  на номер мобільного телефону. 

20-річного лучанина ошукали шахраї та заволоділи 20 тисяч гривень під приводом продажу мотоцикла через мережу Інтренет. Гроші потерпілий перерахував через термінал самообслуговування на банківський рахунок зловмисників.

Шахраї під приводом здачі в оренду будинку в Причорноморському курорті «Кароліна-Бугаз», що в Одеській області, ошукали 36-річного лучанина. Зловмисники виманили в чоловіка понад 13 тисяч гривень. Гроші потерпілий перераказав через термінал самообслуговування на банківський рахунок шахраїв.

Проводяться заходи щодо встановленню осіб, причетних до скоєння цих злочинів і притягнення їх до відповідальності.

Джерело: Сектор комунікації поліції Волинської області