Курси НБУ $ 41.82 € 48.98
Школу на Ратнівщині рятуватимуть спільними зусиллями

Батьки нарікали на бездіяльність директора (ілюстративне фото).

ajari

Школу на Ратнівщині рятуватимуть спільними зусиллями

Цими днями на прийом до заступника голови облдержадміністрації звертались батьки села Гірники з приводу аварійності даху в початковій школі

І ось вони запросили голову Ратнівської райдержадміністрації Андрія Харламповича до приміщення навчального закладу, повідомляє сайт РДА.

На шкільному подвір’ї гамірно, зібрались в основному жінки, яким найбільше болять умови, в яких навчаються їхні діти. Адже, через протікання даху учням доводиться дихати пліснявою, а іноді можна стати жертвою через обсипання відсирілої штукатурки на стелі.

«Проблема із дахом старого приміщення, яке колись використовувалось як гуртожиток, не сьогоднішнього дня. Тільки замість того, щоб стукати та оббивати усі двері наш директор нічого не робить. Ми самі зібрали 11 тисяч гривень та замовили проектно-кошторисну документацію на заміну даху. Вартість понад 600 тисяч гривень, дійсно велика сума, але в небезпеці наші діти. Батьки готові долучитись і допомогти, та потрібно рухатись і директору школи, а не перешкоджати», - запевняє мама Тетяна Ващук.

Найбільше нарікань батьків було стосовно бездіяльності директора школи Олександра Ковча. Адже викликає подив, що він, будучи депутатом районної ради та ще й членом бюджетної комісії, жодного разу не підняв проблемне питання своєї школи. 

Представники влади та батьки вирішили зобов’язати директора школи замовити деревину та металопрофіль, до наступної сесії районної ради написати відношення щодо виділення необхідного фінансування.

Голова райдержадміністрації Андрій Харлампович сказав: «Дуже шкода, що усі об’єкти та проекти вже затверджені, тому віднайти фінанси по кошторису ПКД зараз вже нереально. На жаль, ніхто до мене не звертався раніше. Але чітко розумію, що є проблема і її терміново потрібно вирішувати».

Після обговорення проблеми начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Валентин Андросюк запропонував зробити заміну даху господарським способом, адже таким чином можна зекономити значну суму коштів. 

Отож, представники влади та батьки вирішили зобов’язати директора школи замовити деревину та металопрофіль, до наступної сесії районної ради написати відношення щодо виділення необхідного фінансування, батьки взяли зобов’язання допомогти директору школи зорганізувати бригаду робітників для заміни даху, влада – у сприянні виділення коштів з районного бюджету та вирішенні проблемних питань у ході реалізації проекту.

Оксана ВОЛИНЕЦЬ

Telegram Channel