
Жінка віддала професії 41 рік.
Волинянка 41 рік присвятила ветеринарії
День працівників ветеринарної медицини Любов Лем зустріне як одна з найбагатших досвідом працівниць галузі
Напередодні професійного свята з Любов’ю Олександрівною пощастило поспілкуватися на її робочому місці – у тваринницьких фермах ФГ «Зоря», де керівником Степан Сайкевич. Авторитетний у районі та області аграрій сьогодні утримує більше 250 голів дійного стада. Середньодобовий надій молока на корову складає 27 кг. У господарстві є ще більше ста нетелів, телятка. Словом, на фермі пані Любов має біля чого находитися. Там вона і ветеринарний лікар, і обліковець, однак на таку долю не нарікає. Любить своє покликання і дорожить ним.
На фермі пані Любов має біля чого находитися. Там вона і ветеринарний лікар, і обліковець, однак на таку долю не нарікає. Любить своє покликання і дорожить ним.
...Заходимо у корівник. Щойно забачивши свою доглядальницю, його мешканки всі, як одна, повертають голови і стрічають її котра - довшим, інша – коротким «му». Стадо вгодоване, і на знак приязні лизнути руку жінки хоче кожна миня. І дивитися на те дуже приємно.
«Про таких ветеринарів, як Любов Лем, потрібно розповідати молоді. Вона – професіонал і хороша людина», – казав мені у телефонній розмові керівник «Зорі» Степан Сайкевич.
Сама ж Любов Олександрівна зауважує, що сьогодні у селах молодих ветеринарів зустрінеш не часто, хоча у коледжах і вишах України цю професію здобувають тисячі студентів. Де ж вони? Питання, звісно, риторичне, однак пані Любов вірить, що їй буде кому передати свій достойний найвищої поваги досвід.
