Андрій Шевченко після вікторії 1:0 над Словаччиною: «Дайте мені ще насолодитися перемогою» (Відео)

Точний удар Андрія Ярмоленка приніс Україні сьогодні 3 очки.

Фото segodnya.ua.

Так головний тренер національної збірної України відповів на запитання журналістів телеканалу «Футбол» оцінити дії деяких гравців

Ліга націй. 2-ий тут. Ліга «В». Група 1. Україна – Словаччина – 1:0 (1:0 – Андрій Ярмоленко, 80 хв., з пенальті).

Склад зібрної України: Андрій П’ятов, Олександр Караваєв, Микита Бурда, Ярослав Ракіцький, Микола Матвієнко, Руслан Малиновський (Олександр Зінченко, 71), Тарас Степаненко (Сергій Сидорчук, 86), Марлос, Андрій Ярмоленко, Роман Яремчук, Євген Коноплянка (Віктор Циганков, 78).

– Дайте мені ще насолодитися перемогою, – заявив Андрій Шевченко і не хотів когось виділяти у справді важкому матчі проти команди Словаччини.

Ми ж обов’язково скажемо, що Андрій Миколайович, як і в поєдинку з чехами – 2:1, вгадав із замінами. Буквально через 2 хвилини після появи на полі зіграв джокер Віктор Циганков, якому чудово асистував теж «чоловік із лави запасних» Олександр Зінченко. Капітан київського «Динамо» увірвався у штрафний майданчик і був зупинений ціною фолу Міліном Шкрініаром. Пенальті!

Буквально через 2 хвилини після появи на полі зіграв джокер Віктор Циганков, якому чудово асистував теж «чоловік із лави запасних» Олександр Зінченко.

А Андрій Ярмоленко усе ж таки хоч і не без проблем, але пробив таки кіпера словаків Мартина Дубравку. 1:0!

Перемога! 2 матчі – 6 очок. Це значить, що, принаймні, 2-е місце в групі ми забезпечили, адже чехи і словаки між собою теж будуть втрачати очки.

До речі, на закінчення перебування в студії Андрій Шевченко сказав українською: «До побачення!»

16 жовтня Україна приймає вдома Чехію, а 16 листопада грає на виїзді проти Словаччини.