Курси НБУ $ 29.25 € 30.48
Майже половина рівнян проголосували за «живу» новорічну ялинку, третина – за штучну

Таки ж гарно!

goodfon.ru

Майже половина рівнян проголосували за «живу» новорічну ялинку, третина – за штучну

«Пластмасова» ще й у сотні разів дорожча

Наближаються новорічно-різдвяні свята. Все частіше можна почути розмови: якою ж буде ялинка на центральній площі міста - живою чи штучною?

Наразі думки щодо новорічного дерева розділилися, тож міська влада внесла це питання до соціологічного опитування, яке нещодавно провели серед жителів міста, повідомляє rvnews.rv.ua.

Про результати дослідження думки громадян у своєму відеоблозі розповів очільник Рівного Володимир Хомко:

«Знаю, що серед містян є прихильники як штучного, так і живого новорічного дерева. Особисто мені більше до вподоби природна ялинка, але, певна річ, я не збираюся нікому нав’язувати свою думку. Тому звернуся до фактів. Більшість рівнян все-таки хочуть у центрі міста на свята бачити живу ялинку. Це я кажу, опираючись на результати соціологічного опитування, яке нещодавно проводили студенти. Приблизно 47 % рівнян підтримали природне новорічне дерево, проти – 33 %.

А потім, після свят, це дерево розпилюємо на дошки, їх пускаємо на виготовлення лавочок.

Я впевнений, що голосів «за» було б ще більше, якби до людей донесли правдиву інформацію. По-перше, ціна: вартість штучної ялинки становить як мінімум мільйон гривень. Ціна живої – від п’яти до десяти тисяч. Тобто, за ті гроші, в які міському бюджету обійшлося б штучне дерево, ми можемо двісті років ставити живе дерево. По-друге: ялинка живе 60-80 років, далі вона втрачає ділову цінність. Ми використовуємо саме таку ялину. А потім, після свят, це дерево розпилюємо на дошки, їх пускаємо на виготовлення лавочок. Зауважу: якщо навіть, не зважаючи на ці аргументи, мешканці все ж захочуть бачити в центрі Рівного на свята штучну ялинку, – купимо її».

Telegram Channel