Нацпарк «Цуманська пуща» закликав волинян замість ялинок ставити дідухи та різдвяні «павуки» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.45 € 33.25
Нацпарк «Цуманська пуща» закликав волинян замість ялинок ставити дідухи та різдвяні «павуки»

Природоохоронна свідомість цього "сніговичка" аж зашкалює.

КНПП "Цуманська пуща"

Нацпарк «Цуманська пуща» закликав волинян замість ялинок ставити дідухи та різдвяні «павуки»

Або ж зробити новорічну композицію з підручних матеріалів

В межах акції «Збережемо ялинку відродимо народні традиції» працівники відділу еколого-освітньої та рекреаційної роботи Грицюк Ю. В. та Слободян Р. Р. завітали до Волинського обласного еколого-натуралістичного центру, повідомляє КНПП «Цуманська пуща».

Темою зустрічі була популяризація народних звичаїв та проблеми збереження хвойних насаджень. Зокрема, Слободян Р.Р. розповів про походження традиції ставити різдвяні ялинки та українські національні альтернативи йому – дідух та різдвяний «павук».

Темою зустрічі була популяризація народних звичаїв та проблеми збереження хвойних насаджень.

Грицюк Ю. В. порушила тему збереження лісових насаджень, проблеми з заготівлею ялинок та інших хвойних дерев напередодні новорічних свят та їх утилізації.

На заході були присутні 9 учнів ЗОШ 22 м. Луцька та 2 дорослих.

Також у Центрі зараз відбувається обласна виставка робіт із підручних матеріалів, яка проходить в рамках Всеукраїнської заочної виставки-конкурсу «Новорічний подарунок» і демонструє можливість замінити ялинку на чудову новорічну композицію.