Луцькі «муніципали» закликали стати до бою з ожеледицею, аби попередити у місті «сракопад» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.16 € 34.25
Луцькі «муніципали» закликали стати до бою з ожеледицею, аби попередити у місті «сракопад»

Будьте обережними!

Департамент муніципальної варти Луцька

Луцькі «муніципали» закликали стати до бою з ожеледицею, аби попередити у місті «сракопад»

Закликають здійснювати посипання протиожеледною сумішшю на прилеглих територіях закладів, входів в адміністративні будівлі, сходів, а також чистити тротуари

У зв’язку з різкими змінами погодних умов, коли вдень відлига, а вночі заморозки, Департамент муніципальної варти Луцької міської ради звертається до керівників підприємств, установ та організацій, а також закладів соціальної сфери та бізнесу, дбати про комфорт громадян та їх безпеку.

Необхідно здійснювати посипання протиожеледною сумішшю на прилеглих територіях закладів, входів в адміністративні будівлі, сходів, а також чистити тротуари. 

З перепадом температури бруківка, асфальтне покриття та плитка, з якої викладають сходи в приміщення будівель, стали слизькими.

З перепадом температури бруківка, асфальтне покриття та плитка, з якої викладають сходи в приміщення будівель, стали слизькими. Тому, з метою уникнення травматизму та нещасних випадків лучан та гостей міста, вкрай важливо здійснювати такі протиожеледні заходи завчасно.