Перукарня може бути дуже небезпечним місцем - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.90 € 29.51
Перукарня може бути дуже небезпечним місцем

Будьте обачними!

Ukr.Media.

Перукарня може бути дуже небезпечним місцем

Приходячи на стрижку, щоб привести свій зовнішній вигляд в порядок, ви ризикуєте опинитися на лікарняному ліжку

Зараження відбувається, якщо інструменти, якими стрижуть людину, не дезінфікуються зовсім або погано обробляються, розповідає портал Ukr.Media. Щоб уберегти себе, вибирайте перевірені перукарні з хорошою репутацією і слідкуйте перед стрижкою, щоб майстер обробив інструменти.

Які 5 хвороб можна підчепити під час стрижки волосся?

Фолікуліт

Це запалення волосяних фолікулів. Проявляється свербежем, висипами та гнійними прищами. Зараження може відбутися, якщо майстер погано обробив інструменти і на них залишилися бактерії стафілокока, які перейдуть на шкіру наступного клієнта.

Стригучий лишай

Ця хвороба проявляється червоними плямами, лусочками, випаданням волосся. Передається, коли на гребінці залишився грибок від минулого клієнта. Якщо лишай не вчасно пролікувати, то є всі шанси залишитися з некрасивими рубцями на шкірі та без волосся.

 Гепатитом В можна заразитися не тільки під час манікюру і педикюру, а і під час стрижки.

Правець

Це страшна хвороба, якою можна заразитися при використанні інструментів з іржавими елементами. У разі подряпини або невеликого порізу, спори проникнуть в шкіру. Правець смертельно-небезпечна хвороба з летальністю до 25% при високому рівні медицини.

Педикульоз

Вошами легко заразитися через гребінець і ножиці, на яких залишилися гниди або воші. Основний симптом - свербіж. Воші - не смертельні, але це дуже неприємне явище.

Гепатит В

Гепатитом В можна заразитися не тільки під час манікюру і педикюру, а і під час стрижки. Трапляється це при використанні погано оброблених інструментів у випадку порізу.