До Дня вшанування Героїв Небесної Сотні у Луцьку відбудеться історична година - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.87 € 29.93
До Дня вшанування Героїв Небесної Сотні у Луцьку відбудеться історична година

Нині фотодокументальна виставка розгорнута у Луцькій гімназії № 21 імені Михайла Кравчука.

volyn-museum.com.ua

До Дня вшанування Героїв Небесної Сотні у Луцьку відбудеться історична година

20 лютого українці всього світу відзначатимуть День Героїв Небесної Сотні – день вшанування учасників Революції Гідності та пам’яті загиблих Героїв

18 лютого 2019 року о 14.00 у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться історична година до Дня вшанування Героїв Небесної Сотні. Для участі та спілкування запрошуємо учасників Революції Гідності, небайдужих лучан, представників засобів масової інформації. Під час заходу присутні переглянуть виставу „Мій тато став зіркою” (автор Галина Кирпа), підготовлену юними акторами творчої студії Наталії Журавльової. Це зворушлива оповідь маленької дівчинки, батько якої загинув на Майдані, повідомляє Музейний простір Волині.

У Волинському краєзнавчому музеї підготовлено пересувну фотодокументальну виставку „Герої не вмирають”, присвячену Героям Небесної Сотні, яка експонується у навчальних закладах згідно попередніх замовлень. 

У Волинському краєзнавчому музеї частина експозиції присвячена Героям Небесної Сотні. Світлини, листівки, плакати, особисті речі мітингувальників, зібрані на майдані Луцька та Києва, спогади очевидців. Представлена для широкого загалу амуніція силовиків, які стояли по ту сторону барикад.

Крім того, у Волинському краєзнавчому музеї підготовлено пересувну фотодокументальну виставку „Герої не вмирають”, присвячену Героям Небесної Сотні, яка експонується у навчальних закладах згідно попередніх замовлень. Нині вона розгорнута у Луцькій гімназії № 21 імені Михайла Кравчука, де по ній проводять екскурсії науковці відділу новітньої історії музею.