У зоопарку Рівного лікують - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 24.45 € 26.41
У зоопарку Рівного лікують

Катерина Арафаілова запрошує на заняття.

Радіо ТРЕК.

У зоопарку Рівного лікують

Тут пропонують заняття із досвідченим реабілітологом

Сеанси іпотерапії (метод лікування, заснований на взаємодії людини зі спеціально навченим конем, адаптованим до можливостей хворого в опануванні верхової їзди) у зоопарку Рівного планують проводити у будні. Про це розповідає портал Радіо ТРЕК.

Реабілітацією пацієнтів із неврологічними, психічними та фізичними порушеннями займатиметься завідувачка відділу кінного двору Катерина Арафаілова:

 «Поки що плануємо заняття з понеділка по п’ятницю, це може бути до обіду кілька занять, і після обіду кілька».

- У нас є три коники, два з них – для занять верховою їздою. Одна кобила у старшому віці, тому з нею діти працюватимуть тактильно. Тобто її можна погодувати, біля неї гуляти й таке інше. Поки що плануємо заняття з понеділка по п’ятницю, це може бути до обіду кілька занять, і після обіду кілька. Враховуючи те, що у нас поки немає критого павільйону, то усі заняття відбуватимуться на території вольєру. Поки будемо враховувати погодні умови. Бажано, щоб батьки, які приведуть своїх дітей, мали довідку про стан здоров’я дитина і, звісно, віру у те, що це допоможе.

За словами реабілітолога, іпотерапія забороняється людям із гострими формами будь-якого захворювання, гемофілією та ламкістю кісток.

Пропонують у рівненському зоопарку й заняття лікувальною верховою їздою. Цей метод направлений на людей, які хочуть вирівняти свій емоційний стан або поліпшити свою фізичну форму. Корисно для дітей із надлишком енергії та нервовими перенапруженнями. 

Вартість одного заняття, яке триватиме близько години, коштуватиме 200 грн.