
Кожна влаштована до родини дитина – це врятована доля
Залізничникам розповіли про сімейні форми влаштування дітей
Бажання взяти на виховання хлопчика чи дівчинку, народжену іншими, виникає тільки в небайдужих до чужого горя, душевно щедрих і готових до самопожертви людей
З метою популяризації сімейних форм виховання учора працівники Ковельського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді зустрілись з колективом станції Ковель, повідомила директор міського центру соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді Інна Третяк.
Про особливості кожної з них та порядок влаштування дитини у сім'ю і розповіли залізничникам.
Присутнім розповіли, що відповідно до законодавства України, у разі, якщо дитина залишилася сиротою або позбавлена батьківського піклування, вона має право бути насамперед усиновленою або влаштованою під опіку, піклування у прийомну сім’ю або дитячий будинок сімейного типу. Саме ці форми є сімейними, тобто дають змогу дітям виховуватись і зростати в родині. Про особливості кожної з них та порядок влаштування дитини у сім'ю і розповіли залізничникам.
«Сьогодні активно розвивається така сімейна форма виховання як патронат над дитиною. Що це таке, його переваги та недоліки? Відповіді на ці та інші запитання також прозвучали під час зустрічі. Щиро дякуємо начальнику станції Ковель Руслану Александруку за співпрацю та розуміння», - написала у своєму «Фейсбуці» Інна Третяк.

