Біля символічного лелечого гнізда директор Горохівського коледжу ЛНАУ Олег Жельчик, заступник директора коледжу Оксана Генсецька, завідувачі агрономічного і бухгалтерського відділень Наталія Крук і Станіслава Шелін, викладач Наталія Гель
Горохівські студенти зробили лелечу сім’ю з трьох видів квасолі
У Горохівському коледжі ЛНАУ студенти знову презентували свої здібності на прегарній виставці
Юні умільці застелили столи вишитими своїми руками рушниками і розмістили на них такі оригінальні вироби, на які хотілося дивитися-не передивитися! Ними майбутні агрономи і технологи вирішили подивувати юнь із інших відділень та гостей, котрі завітали в навчальний заклад із нагоди Дня відкритих у ньому дверей
Свято розпочав директор коледжу Олег Жельчик. Гордився молоддю, яка поєднують навчання з умінням змістовного відпочивати, розповідав про умови вступу до коледжу, його традиції, здобутки, плани. Вітальну естафету продовжила заступник директора коледжу з навчальної роботи Оксана Генсецька . Щоб і цей форум талантів запам’ятався ще й гарними піснями і віршованими побажаннями, заступник директора з виховної роботи Світлана Білик, викладачі музичного мистецтва Володимир Онищук, Валерій Окис ініціювали і режисерували концертну програму, а голосисті учасниці ансамблю «Оберіг» Богдана Ващук, Ірина Байрак (солістки), Яна Звірко, Олеся Вакулюк, Яна Звірко, Людмила Дячук, Катерина Миронова, Тетяна Самозван, Ганна Олійник, Катерина Стецюк, Ірина Халімон, Наталія Федорук бажали всім добра, достатку і щастя милозвучними українськими мотивами.
І не були б це студенти-аграрії і викладачі престижного в Україні закладу освіти, якби не вклали у задумане дійство тисячі промінців своєї безмежної фантазії.
І не були б це студенти-аграрії і викладачі престижного в Україні закладу освіти, якби не вклали у задумане дійство тисячі промінців своєї безмежної фантазії. Серед барвистого розмаїття виробів із різноманітного матеріалів, які представило агрономічне відділення, очі милувала колоритна сільська садиба з ошатною українською хатою в центрі, виготовлена з допомогою мистецтва квілінгу. Технологічне відділення блиснуло воістину ексклюзивним витвором: молодь зробила з пінопласту лелечу сім’ю, пір’ям якій слугувала … сіра, біля, чорна квасоля, а пташиною борідкою – насіння чорнобривців. Лелеку з лелечихою і лелеченям «поселили» в гніздо, дуже схоже на справжнє. Біля символів України, які студенти виклали пшеничними зернами і колосками, пелюстками квітів весняні птахи виконували свою традиційну місію символів любові до батьків і Батьківщини, сімейного благополуччя, народження діточок. Українці вірять, що двір, у якому оселяються лелеки, є щасливим. Вочевидь, вихованці коледжу своєю ювелірною роботою далекоглядно побажали коледжу многоліття!
Виставка була присвячена і світлим дням Христового Воскресіння. Дивовижно гарними на ній бачилися крашанки, картини з 36-ти видів насіння, макаронів, вироби з бісеру, картини з ликами святих … Важко навіть уявити, як багато терпіння і натхнення потрібно було юним і їхнім наставникам, щоб зробити таку красу. Зате:
- Навчаємо студентів з поважати свої майбутні професії і духовність – корисне і красиве, - переповів Олег Жельчик життєве кредо очолюваного ним закладу.
- Творча праця згуртовує, допомагає вирізнити здібних і талановитих студентів, об’єднує їх в команду, - переконана завідувач технологічного відділення Надія Загоруйко.
- Хіба це не мистецтво викласти візерунки на крашанці чи картину з 36 видів насіння, ще й - макове? А наші студенти вміють подивувати цим вмінням! - разом із колегами пишалася студентською родиною завідувач агрономічного відділення Наталія Крук.
