Ці нововолинські матері синів не дочекались… - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 25.06
 Ці нововолинські матері синів не дочекались…

Завдяки таким Жінкам і є Україна.

Фото Роксолани ВИШНЕВИЧ.

Ці нововолинські матері синів не дочекались…

У шахтарському місті подякували ненькам, які народили і виховали Героїв

Щорічно в другу неділю травня українські родини відзначають День Матері. Особливої уваги на це свято заслуговують матері, які не дочекалися повернення своїх синів з війни додому

 Їм – наша безмежна вдячність за те, що вони виховали справжніх патріотів – самовідданих, мужніх, жертовних, які ціною власного життя відвойовували цілісність України, захищали мир і спокій.

   Саме про це говорили учасники святкового зібрання у приміщенні Нововолинської міської ради, куди були запрошені мами Героїв АТО (ООС).  Із Днем матері  їх привітав перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський,  висловив слова вдячності й поваги.

 З нагоди свята Андрій Сторонський вручив жінкам квіти, грошові подарунки, а також відзнаку Президента України «За участь в антитерористичній операції», якої удостоєні 17 нововолинців (посмертно). 

Відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції» удостоєні 17 нововолинців (посмертно).

Голова громадської організації «Незламні нововолинці» Володимир Демчук  передав кожній жінці подарункові сертифікати на 200 гривень, які надала підприємець  торгового дому «Явір» Валентина Оліщук.

Роксолана ВИШНЕВИЧ.


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.