Із застосуванням вогнепальної зброї затримано особу, яка намагалася пограбувати склад ЗСУ - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.17 € 30.51
Із застосуванням вогнепальної зброї затримано особу, яка намагалася пограбувати склад ЗСУ

Патрульний прострелив нижню кінцівку зловмисника.

Командування Повітряних Сил ЗСУ

Із застосуванням вогнепальної зброї затримано особу, яка намагалася пограбувати склад ЗСУ

Військово-технічне майно зенітного ракетного дивізіону намагався поцупити 18 річний києвлянин

У місті Одеса патрульний території виявив рух невідомої особи біля техніки і негайно доповів черговому підрозділу, який за лічені хвилини прибув на місце з групою підсилення. 

Зловмисника було виявлено в одному з контейнерів технічного майна зенітного ракетного дивізіону. Він застосував проти чергової зміни сльозогінний газ і спробував утекти.

Далі все відбулося за класикою, як того велить Статут: попередження, попереджувальний постріл і… на ураження.

Все відбулося за класикою, як того велить Статут: попередження, попереджувальний постріл і… на ураження.

Влучним пострілом з автомата Ак-74 патрульний прострелив нижню кінцівку зловмисника. Окрім балона із сльозонінним газом порушник був «озброєний» інструментом, засобами радіозв’язку та торбами для перенесення краденого. Одразу було встановлено, що діє він не один, а із групою ще трьох осіб, які чекали його в автомобілі. Решту зловмисників затримати не вдалося.

Знаково, що патрульний підрозділу – солдат строкової служби, уже рік в Збройних Силах. Його чіткі дії із виявлення та затримання порушника оцінюють на відмінно. – Солдат не розгубився у кризовій ситуації, діяв впевнено, стріляв влучно, аби завдати найменшої шкоди порушнику, – каже начальник Управління безпеки військової служби Командування Повітряних Сил ЗС України полковник Ігор Педан. – Це говорить про його стабільний морально-психологічний стан та відмінну підготовку. Після більш детального вивчення події, командування частини планує заохотити даного військовослужбовця.

Порушнику одразу надали першу медичну допомогу і доправили в медичний заклад. За словами затриманого, йому – 18 років, проживає в Києві.

Ознаки дій групи осіб говорять про те, що це була спроба заволодіти дороговартісними деталями техніки з метою збуту, однак слідство не виключатиме й інші версії.

Джерело: Командування Повітряних Сил ЗСУ