Курси НБУ $ 39.78 € 42.31
Київське «Динамо» здобуває вольову перемогу над донецьким «Шахтарем» і виграє Суперкубок України! (відео)

Ото козарлюги!

Ілюстративне фото: ФК "Динамо" (Київ).

Обидва клуби тепер є восьмиразовими володарями цього трофею

«Динамо» (Київ) – «Шахтар» (Донецьк) – 2:1 (0:1 – Алан Патрік, 45+3 хв.; 1:1 – Микита Бурда, 80 хв.; 2:1 – Денис Гармаш, 83 хв.)

Матч за Суперкубок України. 28 липня 2019 року. Одеса. Стадіон «Чорноморець». Головний суддя Віталій Романов (Дніпро).

Київське «Динамо» здобуває вольову перемогу над донецьким «Шахтарем» й увосьме виграє Суперкубок України!

Київське «Динамо» здобуває вольову перемогу над донецьким «Шахтарем» й увосьме виграє Суперкубок України!

«Біло-сині» пропустили першими, та ще й у самісіньку роздягальню. Відзначився Алан Патрік.

Здавалося, що киян після перерви врятує лише справжнісіньке геройство. І вони під завісу другого тайму його таки створили!

Спочатку Микита Бурда виграв верхову боротьбу в самого Жуніора Мораєса і зрівняв рахунок після подачі кутового. А за три хвилини ніхто інший як Денис Гармаш виводить динамівців уперед!

2:1 феєрична перемога «Динамо», яка трішки підсолоджує гіркоту загалом не надто вдалого попереднього сезону, а Олександрові Хацкевичу дозволяє дещо впевненіше дивитися в майбутнє. Тим часом португальський фахівець Луїш Каштру починає з поразки свою роботу на посаді головного тренера «Шахтаря».

Таким чином обидва клуби стають восьмиразовими володарями Суперкубка України. А ось в очних поєдинках кияни тепер ведуть вже з рахунком 7:5.