У школах Рівненщини учні вчитимуться за е-підручниками - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 24.25 € 26.94
У школах Рівненщини учні вчитимуться за е-підручниками

Надруковано 90 % підручників для учнів 2-х класів Нової української школи, для 5-х - 100, 6-х – 40 та 11-х – 58 %.

Фото з вільних джерел

У школах Рівненщини учні вчитимуться за е-підручниками

У Рівненській області 2 школи стали учасниками Всеукраїнського експерименту «Електронний підручник». Минулого навчального року за таким новим електронним продуктом навчалися учні 1-х, 5-х і 10-х класів Володимирецького районного колегіуму і Степанської загальноосвітньої школи, що в Сарненському районі

З нового навчального року планується долучити до навчання за е-підручниками ще й школярів 1-х, 5-х і 10-х класів Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступнів №8 і Радивилівського навчально-виховного комплексу №2, повідомляють в управлінні освіти і науки Рівненської ОДА, передає rvnews.rv.ua.

Електронний підручник знаходиться у вільному доступі і його можна завантажити на планшет, персональний комп»ютер чи гайджет. Він містить цифрові об’єкти, посилання, відео- та аудіофайли.

Скан-копії шкільних посібників з 1-го по 11-й класи можна вільно завантажити на сайті Інституту модернізації змісту освіти.

Крім того, в область уже надійшло 80 відсотків підручників для учнів 2 класу за программою Нової української школи, 100 відсотків підручників для 5 класів, 27 відсотків для 6-х і 13 відсотків - для 11-х класів. Саме вони потребують оновлення, адже сплив 5-річний термін їх використання

Загалом в Україні, за даними Інституту модернізації змісту освіти, надруковано 90 відсотків підручників для учнів 2-х класів Нової української школи, для 5-х -  100, 6-х – 40 та 11-х – 58 відсотків.

Скан-копії шкільних посібників з 1-го по 11-й класи можна вільно завантажити на сайті Інституту модернізації змісту освіти.