Олександр ХАЦКЕВИЧ: «Про мою відставку будемо говорити з Суркісом» (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 23.72 € 26.32
Олександр ХАЦКЕВИЧ: «Про мою відставку будемо говорити з Суркісом» (Відео)

«Я готовий переосмислити, але й хлопці повинні ставати кращими».

Фото ФК «Динамо» (Київ).

Олександр ХАЦКЕВИЧ: «Про мою відставку будемо говорити з Суркісом» (Відео)

Головний тренер «Динамо» поділився емоціями після матчу-відповіді третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів з бельгійським «Брюгге»

Після гостьової поразки 0:1 домашня нічия 3:3 залишила динамівців за бортом групового етапу Ліги чемпіонів. Третій рій поспіль.

– Почали здорово, агресивно. Просили агресивно почати, не зупинятися. Забили. Три м’ячі ми забили, але індивідуальні помилки вплинули на результат, – цитує Хацкевича sport.ua.

– Щороку надії на Лігу чемпіонів. На ці шість ігор ми вибрали хлопців, які повинні були дати результат. Я сказав: ви віддавалися повністю, але є ще індивідуальна майстерність і помилки. Гра в обороні не пішла у нас. Можливо, це і моя вина. Я готовий переосмислити, але й хлопці повинні ставати кращими.

Гра в обороні не пішла у нас. Можливо, це і моя вина.

Вербич? Йому здавалося, що він може ще грати. Він не встигав назад. Вирішили Жерсона перевести на фланг.

Чи буде стояти питання про мою відставку? Коли перший іспит не здаєш, то до другого можуть не допустити. Будемо обговорювати це з президентом, – сказав Хацкевич.

Незаважаючи на цю поразку, «Динамо» напряму вийшло до групового етапу Ліги Європи.