А сьогоднішній ранок розпочався без обстрілів.
На лінії фронту працювали ворожі снайпери
22 серпня збройні формування Російської Федерації та її найманці 13 разів порушили режим припинення вогню
Як інформує прес-центр штабу ООС на своїй сторінці у Facebook, противник обстрілював позиції підрозділів Об’єднаних сил із гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів, снайперської та стрілецької зброї.
Противник обстрілював позиції підрозділів Об’єднаних сил із гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів, снайперської та стрілецької зброї.
За минулу добу внаслідок ворожих обстрілів два наші військовослужбовці отримали поранення.
Від початку нинішньої доби ворожих обстрілів позицій Об’єднаних сил не зафіксовано.