Хороше діло пиво — ​але матчі «Волині» краще дивитися з валідолом (відео)

У цьому матчі футбольні боги почули молитви «хрестоносців».

Фото fcvolyn.net.

Лучани здобули перемоги на обох фронтах, проте легкими вони аж ніяк не були

Чемпіонат України з футболу, Перша ліга. 5-й тур. «Волинь» (Луцьк) — ​«Чорноморець» (Одеса) — ​3:2 (1:0 — ​Денис Кожанов, 4 хв. (з пенальті); 2:0 — ​Міха Горопевшек, 14 хв.; 2:1 — ​Василь Павлов, 25 хв. (з пенальті); 3:1 — ​Ростислав Волошинович, 31 хв.; 3:2 — ​Віталій Гошкодеря, 86 хв.)

24 серпня. Луцьк. Стадіон «Авангард». 3200 глядачів. Головний суддя Михайло Райда (Закарпаття).

На трибунах луцького стадіону «Авангард» зібралося 3200 охочих побачити вживу матч між місцевою «Волинню» та одеським «Чорноморцем» — ​найбільша глядацька аудиторія туру!

І розчарованими після поєдинку вони, певно, не були. П’ять забитих м’ячів, два пенальті, два вилучення, плюс сила–силенна емоцій, зокрема й у тренерів обох команд. У нашого Андрія Тлумака — ​звісно, позитивних (хоча й із серйозними застереженнями). У наставника «Чорноморця» Ангела Червенкова — ​різко негативних (болгарський фахівець переконаний, що судді — ​зокрема і в цьому конкретному матчі — ​«вбивають» його команду).

Вже на другій хвилині поєдинку Сергій Воронін лише ціною фолу зупинив у своєму штрафному майданчику Дениса Кожанова — ​червона картка (якраз вона стала од­нією з причин обурення Ангела Червенкова — ​на його думку, у цій ситуації арбітр мав обмежитися жовтою) і пенальті. Кожанов із позначки не схибив, довівши свій голеадорський доробок до чотирьох м’ячів у п’яти матчах!

Критика футболістам не допомагає, вона їм тільки шкодить, і стає ще важче. Підтримайте зараз їх, ми вас дуже просимо.

А вже на 14-й хвилині словенець Міха Горопевшек скористався дитячою помилкою досвідченого 35–річного голкіпера одеситів Дмитра Безотосного і забив свій третій гол у трьох матчах поспіль — ​2:0!

Інтрига на полі з’явилася на 25-й хвилині після того, як м’яч у штрафному майданчику влучив у руку Сергію Сімініну — ​«моряк» Василь Павлов із пенальті перехитрив-таки нашого 37-річного Віталія Неділька.

Проте на 31-й хвилині волиняни збільшили свою перевагу до двох м’ячів — ​у дальній нижній кут класно пробив Ростислав Волошинович.

Під завісу зустрічі одесити знову скоротили рахунок до мінімального, тож мали надію забити ще. Проте майже відразу залишились удев’ятьох — ​це з поля вилучили Дениса Норенкова (друга жовта, яка, на думку гостей, була «вигаданою» арбітром).

Таким чином чотири з п’яти мачів «Волині» у нинішній першості закінчуються з рахунком 3:2/2:3 (дві перемоги і дві поразки, плюс нічия 1:1).

У шостому турі 31 серпня «Волинь» на виїзді грає з «Оболонню–Броварем». Початок зустрічі о 18.00.

Результати 5-го туру: «Черкащина» — ​«Балка­ни» — ​3:0; «Гірник-Спорт» — ​«Інгулець» — ​1:1; «Агробізнес» — ​«Рух» — ​1:0; «Минай» — ​«Кремінь» — ​3:1; «Металург»  — ​«Металіст 1925»  — ​1:4; «Прикарпаття» — ​«Миколаїв» — ​1:1; «Авангард» — ​«Оболонь–Бровар» — ​1:1; «Волинь» — ​«Чорноморець» — ​3:2.

Кубок України, другий попередній етап. «Поділля» (Хмельницький) — ​«Волинь» (Луцьк) — ​1:1 (0:1 — ​Віталій Пономар, 11 хв.; 1:1 — ​Максим Сасовський, 89 хв. (у власні ворота); в серії післяматчевих пенальті — ​4:5).

27 серпня. Хмельницький. Спорткомплекс «Поділля». Головний суддя Дмитро Кубряк (Одеса).

«Волинь» стартувала у новому розіграші Кубка України поєдинком із хмельницьким «Поділлям». Тренерський штаб лучан цього разу виставив доволі експериментальний склад — ​жодного гравця, який виходив у «старті» на гру з «Чорноморцем»! Проте вже в дебюті матчу «Волинь» вийшла вперед — ​гол на свій рахунок записав Віталій Пономар.

Мінімальний рахунок на користь гостей тримався майже увесь поєдинок, проте на 89-й хвилині гравець «Волині» Максим Сасовський зрізає м’яч у власні ворота — ​1:1!

Кілька хвилин основного часу та обидва екстратайми переможця не виявили. Тож справа дійшла до післяматчевих пенальті. У ній «Волинь» таки взяла гору над «Поділлям» з рахунком 5:4!

А наступним суперником лучан у Кубку України буде «Минай» із Ужгорода — матч відбудеться 25 вересня на Закарпатті.

За воротами

Андрій ТЛУМАК, головний тренер «Волині»:

«Я, напевно, знаю, яке питання вас найбільше цікавить — ​чому ми так багато пропускаємо? Минулого разу говорив ті ж слова — ​мабуть, це все-таки в голові: коли у команди–суперниці на одного менше, в нас має бути більше контролю м’яча, більше реалізації, хоча моменти ми створюємо, але це все у голові і психології.

Хлопці, хоч вони і професіонали, які пограли у великих клубах, але все одно після матчу з «Карпатами» не можуть вилізти з тієї психологічної ями, в яку потрапили. Але слава Богу, що забили ті три м’ячі.

Повірте, ми дуже багато працюємо, щоб менше пропускати. Дайте нам ще трохи часу і менше критикуйте, тому що ми розуміємо: на нас зараз дуже великі надії і від вас, і від уболівальників, і від усіх. Критика футболістам не допомагає, вона їм тільки шкодить, і стає ще важче. Підтримайте зараз їх, ми вас дуже просимо».

Ангел ЧЕРВЕНКОВ, головний тренер «Чорноморця»:

«Жахливий початок матчу: червона картка, пенальті на перших хвилинах. По тактиці все довелося міняти. Чудово розумію, що діється, і хто хоче зупинити «Чорноморець». Ми залишилися вдев’ятьох, але все одно намагалися не опускати руки і прагнули зрівняти рахунок.

Так, у хлопців були технічні помилки, через які ми отримали голи, але, найголовніше, хтось дуже хоче, щоб «Чорноморець» не виглядав добре. Це несправедливо, необхідно мати повагу. Наші футболісти старалися, билися, а команду на полі вбивали».

16 «Металург» (Запоріжжя) 5 0 1 4 4-14 1

У списку бомбардирів лідирують Денис Кожанов («Волинь») — 4 голи (2 — з пенальті) та Данііл Кондраков («Рух») — 4 (2).

Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.