На Волині загорівся поїзд через недопалок - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 23.88 € 26.49
На Волині загорівся поїзд через недопалок

Надзвичайна ситуація сталася 10 вересня цього року близько 10 год. під час зупинки на станції Дубова Корчма.

epositphotos.com

На Волині загорівся поїзд через недопалок

Ймовірною причиною задимлення дизель-поїзда на Волині міг стати недопалок, кинутий пасажиром

 

Саме недопалок, кинутий невідомим у міжвагонний простір, міг призвести до займання брезентових елементів міжвагонного простору та задимлення у дизель-поїзді сполученням Ківерці – Сапіжанка.

10 вересня цього року близько 10 год. під час зупинки на станції Дубова Корчма машиніст помітив задимлення між 1 і 2 вагонами дизель-поїзда.

Зауважимо, що 10 вересня цього року близько 10 год. під час зупинки на станції Дубова Корчма машиніст помітив задимлення між 1 і 2 вагонами дизель-поїзда. Локомотивна бригада оперативно зреагувала на надзвичайну ситуацію, ліквідувавши задимлення наявними засобами пожежогасіння. Після цього поїзд із пасажирами продовжив рух за маршрутом. Унаслідок цього інциденту ніхто не постраждав.
Залізничники звертаються до громадян із наполегливим проханням суворо дотримуватися правил безпеки на залізничному транспорті, особистим прикладом демонструвати високу культуру поведінки, а також сподіваються на активну та принципову позицію громадськості в питаннях забезпечення безпеки та правопорядку в рухомому складі і на об’єктах інфраструктури.

Локомотивна бригада оперативно зреагувала на надзвичайну ситуацію, ліквідувавши задимлення наявними засобами пожежогасіння.
Локомотивна бригада оперативно зреагувала на надзвичайну ситуацію, ліквідувавши задимлення наявними засобами пожежогасіння.

 

Джерело: Львівська залізниця.