На Волині оштрафували депутата, який приховав відомості про придбаний автомобіль - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 24.33 € 26.85
На Волині оштрафували депутата, який приховав відомості про придбаний автомобіль

Депутата оштрафували на 1700 гривень.

dnews.dn.ua

На Волині оштрафували депутата, який приховав відомості про придбаний автомобіль

ОБранець громади купив автомобіль і не зазначив це у декларації

Володимир-Волинський міський суд Волинської області за участі прокурора галузевого відділу прокуратури області притягнув депутата Оваднівської сільської ради до відповідальності за адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією.

Обранець громади, всупереч вимогам ч.2 ст. 52 Закону України "Про запобігання корупції", не повідомив про суттєві зміни в майновому стані, придбавши автомобіль, вартість якого перевищувала 50 прожиткових мінімумів доходів громадян для працездатних осіб.

Обранець громади не повідомив про суттєві зміни в майновому стані, придбавши автомобіль, вартість якого перевищувала 50 прожиткових мінімумів доходів громадян для працездатних осіб. 

Суд визнав його винним у порушенні додаткових заходів фінансового контролю (адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення) та призначив покарання у виді штрафу в розмірі 1700 грн. зі сплатою судового збору понад 380 грн.

Наталка Мурахевич, прес-секретар прокурора області