У Луцькій міській раді відбулась зустріч з підприємцями Центрального ринку - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 24.33 € 26.85
У Луцькій міській раді відбулась зустріч з підприємцями Центрального ринку

Підприємці відмовляються переїжджати на будь-яке інше місце, зокрема на ЛПЗ, куди їм пропонували раніше.

lutskrada.gov.ua

У Луцькій міській раді відбулась зустріч з підприємцями Центрального ринку

Чиновники зустрілися з підприємцями Центрального ринку, які прийшли до міської ради вимагати продовження договору оренди землі

Строк дії Договору з Волинською обласною спілкою споживчих товариств закінчився ще 27.08.2019 року. Це означає, що Волинська облспоживспілка більше не має права оренди земельної ділянки, що знаходиться під Центральним ринком, повідомляє Луцька міська рада.

Директор юридичного департаменту Наталія Юрченко зазначила, що в Державний реєстр внесені дані про те, що договір оренди з Волинською облспоживспілкою припинено. Радник міського голови Ігор Поліщук запропонував підприємцям підписати договори з КП “Луцькі ринки”. Сплачуючи податки до міського бюджету, можна буде вести розмову про подальшу співпрацю та долю ринку. Він акцентував, що в такому стані, в якому ринок існує зараз, він бути не може. Адже там безлад та антисанітарія, і це псує історичну частину міста, відлякуючи туристів.

Ігор Поліщук спростував чутки про силове знесення ринку і наголосив, що завжди готовий до спілкування та обговорення нагальних проблем. 

У свою чергу, підприємці вимагають гарантії ведення підприємницької діяльності на цій ділянці ще 15 років, то вони наведуть там лад самостійно. Підприємці відмовляються переїжджати на будь-яке інше місце, зокрема на ЛПЗ, куди їм пропонували раніше.

Ігор Поліщук гарантував, що підприємці зможуть ще два роки працювати на своїх місцях, адже для початку процесу перенесення чи реконструкції треба зробити багато кроків. Він зазначив, що робочі місця будуть збережені, але для цього необхідно йти на діалог та співпрацю, підписавши, для початку, договір з КП “Луцькі ринки”.

Ігор Поліщук спростував чутки про силове знесення ринку і наголосив, що завжди готовий до спілкування та обговорення нагальних проблем.