72 волинських ліцеїсти склали присягу на вірність українському народу - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.17 € 30.51
72 волинських ліцеїсти склали присягу на вірність українському народу

Цей день є особливим, адже для тих, хто ще вчора був учнем.

lutskrada.gov.ua

72 волинських ліцеїсти склали присягу на вірність українському народу

72 ліцеїсти Луцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів - правознавчий ліцей з посиленою фізичною підготовкою» склали присягу на вірність українському народу. Урочистості відбувалися на меморіальному комплексі «Вічна Слава», інформує Луцька міська рада.

З вагомим кроком у житті їх прийшли привітати заступник луцького міського голови Ірина Чебелюк, директор навчального закладу Анатолій Дудич, духовенство, батьки, рідні та друзі.

Розпочався захід з хвилини мовчання за загиблими під час Революції Гідності та в зоні проведення антитерористичної операції, потім найкращі учні поклали квіти до Стели воїнам. 

Розпочався захід з хвилини мовчання за загиблими під час Революції Гідності та в зоні проведення антитерористичної операції, потім найкращі учні поклали квіти до Стели воїнам, загиблим у роки Другої світової війни, пам'ятника Волинським Героям Небесної Сотні та могили Героя України Василя Мойсея.

У вітальному слові Ірина Чебелюк зазначила, що цей день є особливим, адже для тих, хто ще вчора був учнем, розпочинається новий етап в житті — сьогодні вони отримують горде звання ліцеїста. «Я бажаю кожному з вас відчути смак майбутньої професії, відчути те, що місто та держава покладає на вас обов’язки захисту нашої країни. Я щиро бажаю вам успіхів, натхнення, здоров’я. Нехай обов’язково здійсняться всі ваші плани та задуми. Педагогам зичу мудрості, витривалості, терпіння. Батькам — безмежної любові та підтримки своїм дітям. У добру путь», - побажала Ірина Чебелюк.

Благословили на успішне навчання та служіння обраній справі священнослужителі ПЦУ.

Завершилась урочиста церемонія маршем під звуки духового оркестру щойно посвячених ліцеїстів.