У селі Камінь-Каширського району сім'я захворіла на сальмонельоз, споживаючи в їжу курячі яйця з власного господарства - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.00 € 33.72
У селі Камінь-Каширського району сім'я захворіла на сальмонельоз, споживаючи в їжу курячі яйця з власного господарства

Джерелом інфекції стали яйця курячі з власного господарства, які не пройшли достатню термічну обробку та попередньо не були оброблені.

volindses.com.ua

У селі Камінь-Каширського району сім'я захворіла на сальмонельоз, споживаючи в їжу курячі яйця з власного господарства

Вогнище захворювання локалізоване та ліквідоване

Про це повідомляє Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України.

Захворіли двоє дорослих та дитина 10 років. Батько та дитина перебувають на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні, мама лікується амбулаторно. У всіх були клінічні ознаки, характерні для захворювання: підвищена температура, біль в животі, блювота та діарея.

Батько та дитина перебувають на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні, мама лікується амбулаторно.  

Джерелом інфекції стали яйця курячі з власного господарства, які під час приготування не пройшли достатню термічну обробку та попередньо не були оброблені. Наразі стан хворих задовільний. Сімейне вогнище захворювання локалізоване та ліквідоване.

За даними факторного аналізу, лише в 2019 році на цю недугу в області захворіли 260 осіб,  27 % з них пов’язують захворювання з вживанням м’ясних продуктів, третину – з вживанням яєць.