У Нововолинську відбулися гарнізоні тактико-спеціальні навчання рятувальників - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.85 € 33.56
У Нововолинську відбулися гарнізоні тактико-спеціальні навчання рятувальників

До навчань залучалися також працівники торгівельного центру «Епіцентр К».

Управління ДСНС України у Волинській області.

У Нововолинську відбулися гарнізоні тактико-спеціальні навчання рятувальників

6 листопада на пункт зв’язку частини 5-ї Державної пожежно-рятувальної частини міста Нововолинська Управління ДСНС у Волинській області надійшло повідомлення про те, що сталася пожежа у одному із відділень торгівельного центру «Епіцентр К», що на вулиці Луцькій, є потерпілі

 

  Такою була легенда планових тактико-спеціальних навчань на одному з найбільших торговельних закладів міста для відпрацювання навичок взаємодії адміністрації об’єкту з службами екстреного реагування міста Нововолинська у випадку виникнення пожежі.

 Адміністрацією об’єкту прийняті міри по евакуації людей із приміщення торгівельного центру, відключено електроенергію та забезпечено зустріч пожежно–рятувальних підрозділів для направлення до місця пожежі та вказання під’їзду до джерел водопостачання.

 

 

 Рятувальники  у складі ланки газодимозахисної служби провели розвідку, в ході якої було виявлено двох потерпілих.

 Рятувальники  у складі ланки газодимозахисної служби провели розвідку, в ході якої було виявлено двох потерпілих. Людей винесли із «задимленого» закладу на свіже повітря та передали працівникам екстреної медичної допомоги, подали спеціальні водяні стволи для ліквідації умовної пожежі. Особовий склад чергового караулу діяв чітко й злагоджено.

 

  До навчань залучалися  також бригади екстреної медичної допомоги, Нововолинського відділення Володимир-Волинського відділу поліції ГУНП області та працівники торгівельного центру «Епіцентр К».

Управління ДСНС України у Волинській області.

Джерело: Управління ДСНС України у Волинській області.