Рівненський «Верес» заплатить за пошкоджені стільці в Тернополі - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.95 € 33.84
Рівненський «Верес» заплатить за пошкоджені стільці в Тернополі

І це вже не вперше такі хулігантські витівки…

Фото radiotrek.rv.ua.

Рівненський «Верес» заплатить за пошкоджені стільці в Тернополі

Керівництво Рівненського футбольного клубу «Верес» погодилося компенсувати збитки, яких зазнав Тернопільський міський стадіон під час матчу чемпіонату України, в якому рівняни зустрічалися з місцевою «Нивою»

Йдеться про пластикові стільці, пошкоджені на трибуні, на якій під час гри перебували рівненські вболівальники. Сума компенсації – 4.500 гривень.

Відповідні гарантійні листи із погодженням компенсації за підписом спортивного директора «Вереса» Ореста Баля надіслано на адресу комунального закладу «Тернопільський міський стадіон» та контрольно-дисциплінарного комітету Української асоціації футболу. Орест Баль, зокрема, повідомив журналістам, що згідно з протоколом інспектора матчу, було пошкоджено 18 стільців. Інформацію про отримання гарантійного листа т підтвердив також директор футбольного клубу «Нива» Андрій Тихий.

Матч «Нива» – «Верес» відбувся на міському стадіоні Тернополя 27 жовтня і завершився з рахунком – 0:0. 

Нагадаємо, матч «Нива» – «Верес» відбувся на міському стадіоні Тернополя 27 жовтня і завершився з рахунком – 0:0. Під час гри частина рівненських вболівальників, які знаходилися на секторі за воротами, використовували піротехніку. Згодом начальник Тернопільського міського управління молоді і спорту Микола Круть заявив, що рівненські вболівальники зламали 2 десятки стільців.

  Валентин СТАВСЬКИЙ.