Під Києвом знайшли шістьох покинутих напризволяще тигрів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.21 € 30.92
Під Києвом знайшли шістьох покинутих напризволяще тигрів

Ото б горе-господаря у цю клітку...

Фото: gazeta.ua

Під Києвом знайшли шістьох покинутих напризволяще тигрів

За фактом жорстокого поводження з тваринами правоохоронці відкрили кримінальне провадження

На Жуковому острові біля Києва знайшли 6-х дорослих тигрів. Тварини були зачинені у вольєрах, лишені без належних умов для існування.

Про місцезнаходження диких тварин повідомили в поліцію 29 грудня. Припускають, що телефонувала правоохоронцям зоозахисниця Євгенія Прокопенко, яка першою знайшла тварин і написала про це у Facebook, пише gazeta.ua з посиланням на zaxid.net.

На покинутій базі «Тайгер клуб» виявили шість тигрів, які жили просто в жахливих умовах. Тигри були в маленькому вольєрі вісім на вісім, практично по коліна у воді, бруді та фекаліях.

«На покинутій базі «Тайгер клуб» виявили шість тигрів, які жили просто в жахливих умовах. Тигри були в маленькому вольєрі вісім на вісім, практично по коліна у воді, бруді та фекаліях», – повідомила Прокопенко.

За словами зоозахисниці, власником тварин є відома людина, яка нині перебуває закордоном. Імені Прокопенко не назвала.

На сьогодні поліції вдалося встановити, що територія, де утримували тварин, є приватною власністю. Ділянка знаходиться під охороною, але господар там не проживає.

За фактом жорстокого поводження з тваринами правоохоронці відкрили кримінальне провадження. Нині ведеться розслідування й вирішується питання про те, щоб прилаштувати тигрів до спецустанови.